Jasna Góra

Jasnogórska Rodzina Różańcowa spotyka się na Mszach św. na Jasnej Górze codziennie o godz. 9.00. W niedziele i uroczystości w bazylice, w dni powszednie w kaplicy Serca Pana Jezusa. Intencje na te msze św. można zamawiać w sekretariacie JRR (tylko członkowie JRR).

Katechezy dla JRR odbywają się w III niedzielę miesiąca o godz. 10.00 w kaplicy różańcowej (oprócz sezonu wakacyjnego VI-IX).

Wspólnota JRR przy Jasnej Górze zorganizowana jest w dwóch Różach, którymi opiekuje się p. Ewa Pietrasik. Zmiany tajemnic odbywają się przy okazji comiesięcznych katechez (w III niedziele m-ca).


Spotkanie opłatkowe na Jasnej Górze

Spotkanie opłatkowe na Jasnej Górze

Spotykamy się 7 stycznia o godz. 10.00 w Kawiarence Domu Pielgrzyma na Jasnej Górze (II piętro). Wyjątkowo w styczniu nie będzie katechezy w III niedzielę miesiąca, spotkanie jest przeniesione na I niedzielę i będzie to spotkanie opłatkowe. Zapraszamy.

czytaj więcej

Katecheza październikowa dla JRR

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na katechezę dla Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej. Odbędzie się ona, jak zawsze w III niedzielę miesiąca, czyli 15 października o godz. 10.00 w kaplicy różańcowej na Jasnej Górze

czytaj więcej

Nabożeństwo rózańcowe

Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi Jasnogórska Rodzina Różańcowa w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze 4 września, o godz. 16.00.

czytaj więcej


Różaniec w kaplicy Matki Bożej

Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które poprowadzi Jasnogórska Rodzina Różańcowa w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze w Poniedziałek Wielkanocny, 17 kwietnia, o godz. 16.15.

czytaj więcej